ana sayfa > Araç Giydirme Uygulama Örnekleri, Araç Filo Giydirme > Dijital Baskılı Araç Giydirme – Polar İzolasyon

Dijital Baskılı Araç Giydirme – Polar İzolasyon

Dijital baskılı araç giydirme işlemi:

Araç Giydirme ( Araç Kaplama ) Yapılan aracın Markası: Isuzu

  • Araç giydirme işlemi yapılan aracın fotoğrafı çekilerek  ölçülendirilmiştir.
  • Araç giydirme işlemi Grafik çalışması, deneyimli grafikerlerimiz tarafından yapılarak son hali firma yetkilisine  onaylatılmıştır.
  • Dijital baskı için hazırlanan parçalar, fotoğraf kalitesinde baskı yapan 1440 Dpi Dış mekan dijital baskı makinalarımızda, folyo üzerine  baskı yapılmıştır.
  • Araç giydirme için Dijital baskısı yapılmış olan folyo kurumaya bırakılmıştır.
  • Son işlem deneyimli Araç giydirme (araç kaplama) aplikasyon elemanlarımız tarafından gerçekleştirilerek aracın giydirilmesi yapılmıştır.
  • Araç giydirme süresi 4 saattir.
DİJİTAL BASKI FİYATLARI / DİJİTAL BASKI MERKEZİ / DİJİTAL BASKI / DİGİTAL BASKI / DİJİTAL BASKI FİYATLARI
Dijital baskı sektöründe kalitenin simgesi haline gelmiş olmanın haklı gururunu yaşayan boran reklam, Dijital baskı, araç giydirme (araç kaplama), tabela, folyo kesim, kutu harf tabela, vinil germe tabela, ışıklı tabela, afiş, branda afiş, reklam afişi, vinil afiş, avrupa vinil, iç mekan dijital baskı, display ürünler, cephe giydirme (cephe kaplama), Roll-up, örümcek stand, poster baskı, one way vision baskı, dijital fotoğraf baskı, büyük ebatlı afiş dijital baskı, hp dijital printer ile dijital iç mekan baskı, folyo baskı, canvas baskı, canvas tablo, canvas dijital baskı tablo, mesh baskı, mesh germe, billboard, kağıt baskı, kumaş baskı, otobüs durağı baskıları, araç üstü cast folyo baskı, megalight baskıları, grafik tasarım ve akla gelebilecek tüm açık hava reklam hizmetlerini vermektedir.
Dijital Baskı: Her türlü fotoğraf, yazı ve görselin bilgisayar destekli dijital baskı makinaları kullanılarak basılma işlemine Dijital Baskı ( Digital Baskı ) denir. Dijital baskı, açık hava reklamcılığında vazgeçilmez bir mecradır. Dijital baskı, Açıkhava da (şehir merkezi, cadde, sokak) Billboard, tabela, araç giydirme ( araç kaplama, araç üstü reklam ) afiş vb. reklam mecralarında kullanılır. Açıkhava reklamcılığı çok etkilidir. Markaların hedef kitlelerine ulaşmasında çok etkili bir yol olan açık hava reklamcılığı, “ Dijital baskıile vardır. Dijital baskı olmadan açık hava reklamcılığı olmaz. Çünkü; Billboard dan tabela ya otobüs giydirme den cephe giydirme ye yönlendirme levhalarından megalight baskılarına otobüs durağı reklamlarından branda afişlere her türlü açık hava reklam mecrası dijital baskı yöntemi kullanılarak yapılır. Bu nedenle dijital baskı çok önemlidir.
Dijital baskı da ise en önemli kısım baskı kalitesidir. Sonrasında ise baskının dayanıklılığıdır. Yani dijital baskı yapılmış olan malzemenin ( folyo, vinil, branda, billboard kağıdı, mesh, one way vision, canvas, block out vb.) çok çabuk solmaması gerekir ki bu dijital baskı kalitesi ile ilgilidir. Dijital baskı kalitesini etkileyen en önemli faktörlerden biri de dijital baskı yapılan makinadır. Boran Reklam olarak 1440 dpi maksimum kalite dijital baskı makinası kullanıyoruz.

 

Benzer Yazılar

Cevher Araç Kaplama & Araç Giydirme

Cevher Araç Kaplama & Araç Giydirme

Cevher firmasına yapılmış olan Araç Giydirme & Araç Kaplama işlemlerinin sıralanması;   1-Araç Kaplama & Araç Giydirme işlemi yapılacak olan araç önce temizlenip saf hale getirilir. 2-Araç Kaplama & Araç.....

Bay Kardeşler Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Bay Kardeşler Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Bay Kardeşler firmasına yapılmış olan Araç Giydirme & Araç Kaplama işlemlerinin sıralanması. 1-Araç Giydirme ve Araç Kaplama yapılması için müşteri firmasından örnekler alınır 2-Araç Giydirme ve Araç Kaplama yapılacak araç.....

Seçim Aracı Kaplama Örnekleri

Seçim Aracı Kaplama Örnekleri

Genel ve yerel seçim dönemlerinde adayların halka ulaşabilmesi çok önemli. Adaylar sınırlı bir süre içerisinde seçim bölgelerinde mümkün olduğunca çok seçmene ulaşmak zorundadırlar. Seçmenler tarafından farkedilmenin en etkili yöntemi ise.....

yorumlar kapalı.