ana sayfa > Dijital Baskı Teknikleri > Dijital Baskı Teknikleri

Dijital Baskı Teknikleri

‘One Way Vision’ ile Cephe Giydirme İşlemi -Yazı-1

Halk arasında “delikli folyo” olarak bilinen “One Way Vision” ile binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulaması binaların bütününü kaplıyor. Bu türdeki reklamlar her zaman akılda kalıcı olması ve bulunduğu bölgede belirgin olması sebebiyle oldukça tercih ediliyor.

“One Way Vision” yani Türkçesi “delikli folyo “olan bir malzeme ile çephe giydirme işlemi yapılıyor. Bu türdeki cephe giydirme işlemlerinin birçok reklam aracından daha etkili olduğu da aşikar. Aynı zamanda cephe giydirme maliyetlerinin diğer reklam araçlarına göre daha uygun ve daha uzun ömürlü olması nedeniyle firmalar tarafından sıkça başvurulan bir reklam aracı olarak karşımıza çıkıyor.

One Way Vision ( Delikli Folyo ) ile cephe giydirme ne demek?

One way vision ( Delikli Folyo ) , binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır. One Way Vision terimi halk arasında ‘delikli folyo’ olarak da kullanılır. Cephe giydirme; One Way Vision ( delikli folyo ) diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. Bu yapışkanlı PVC ‘One Way Vision’ un kalınlığı 0.15 – 0.2 mm. aralığındadır. One Way Vision’ un delikli olmasının sebebi camın içinden bakıldığında dışarıyı sanki sticker yokmuş gibi görünmesidir. Bu işlem profesyonel One Way Vision ustaları tarafından yapılır.

Partner Eylül-Ekim Sayı: 28
Categories: Dijital Baskı Teknikleri Tags:

Benzer Yazılar

yorumlar kapalı.